B2B Giełda Tworzyw Szukaj

Kierownik Działu

Firma PBA Doradztwo Personalne zatrudni na stanowisku Kierownik Działu.
Miejsce pracy:okolice Piły
Oferta ważna do:2012-01-18
Sektor:Produkcja
Wykształcenie: Wyższe

Opis stanowiska:

Firma P.B.A. Doradztwo Personalne (wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod nr 459), dla swojego Klienta - firmy produkcyjnej z branży przetwórstwa tworzyw sztucznych, poszukuje osoby na stanowisko: Kierownik Działu Utrzymania Ruchu Miejsce pracy: okolice Piły Nr ref.: KUR/EK/1111 Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie m.in.: - Zapewnienie prawidłowego funkcjonowania infrastruktury technicznej obszaru wtrysku tworzyw sztucznych: wtryskarek, form wtryskowych, innych urządzeń, - Utrzymywanie maszyn, urządzeń, instalacji oraz budynków w pełnej sprawności gwarantującej ciągłość produkcji, - Nadzór nad poprawnym funkcjonowaniem Działu Utrzymania Ruchu: zarządzanie personelem, planowanie i delegowanie obowiązków - Planowanie i realizacja remontów oraz przeglądów maszyn, urządzeń i narzędzi - Nadzór nad dokumentacją techniczną, - Kontrolowanie przestrzegania dyscypliny pracy, przepisów BHP, P.POŻ. oraz systemu zapewnienia jakości w zakładzie. Wymagania: - Doświadczenie w zarządzaniu działem utrzymania ruchu, - Znajomość technologii przetwórstwa tworzyw sztucznych - Znajomość czytania i tworzenia rysunku technicznego, - Samodzielność, inicjatywa w poszukiwaniu nowych rozwiązań Oferujemy: - stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku - wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i umiejętności Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami. Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV (z zakresem obowiązków) oraz Listu Motywacyjnego na podany adres mailowy: poznan@pba.com.pl.