B2B Giełda Tworzyw Szukaj

Kierownik Działu

Oferty pracy

Firma EXPERT HR zatrudni na stanowisku Kierownik Działu.
Miejsce pracy:Poznań
Oferta ważna do:2009-12-06
Sektor:Technologia
Wykształcenie: Wyższe techniczne

Opis stanowiska:

Dla naszego Klienta - producenta profili wykończeniowych - poszukujemy kandydatów na stanowisko: Kierownik Działu Technologii Wymagania: wykształcenie wyższe techniczne min. 3-letnie doświadczenie w pracy na samodzielnym stanowisku w dziale technologii doświadczenie w kierowaniu projektami wysokie zdolności interpersonalne praktyczne umiejętności z zakresu wytłaczania polistyrenu znajomość narzędzi SAP będzie dodatkowym atutem Nasz Klient oferuje: stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku możliwość realizacji ambicji zawodowych atrakcyjne warunki finansowe Osoby zainteresowane prosimy o nadsyłanie aplikacji wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres: rekrutacja@experthr.pl Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi osobami.