B2B Giełda Tworzyw Szukaj

Kierownik Dz. Technologii

Firma DPM Sp. z o. o zatrudni na stanowisku Kierownik Dz. Technologii.
Miejsce pracy:Katowice
Oferta ważna do:2010-04-08
Sektor:Technologia
Wykształcenie: Wyższe techniczne

Opis stanowiska:

Dla naszego Klienta - firmy produkcyjnej z branży przetwórstwa tworzyw sztucznych poszukujemy Kandydatów na w/w stanowisko Miejsce pracy: województwo podkarpackie Wymagania: * Wykształcenie wyższe (preferowane kierunkowe - przetwórstwo tworzyw sztucznych, inżynieria materiałowa ze specjalnością w tworzywach sztucznych) * Minimum 3 letnie doświadczenie w zakładzie przetwarzającym tworzywa sztuczne na analogicznym stanowisku bądź Technologa Inżyniera procesu wtrysku (mile widziane doświadczenie w branży Automotive) * Doświadczenie w zarządzaniu zespołem pracowników * Doświadczenie w przygotowywaniu i prowadzeniu dokumentacji technologicznej dla bieżących i nowo uruchamianych wyrobów * Doświadczenie we wdrażaniu nowych wyrobów do produkcji * Wiedza z branży compoundów termoplastycznych będzie dodatkowym atutem * Minimum dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego * Biegła znajomość komputera w zakresie pakietu Office * Czynne prawo jazdy kat. B Obowiązki: * Opracowywanie i organizowanie całokształtu prac związanych z wdrożeniami procesów technologicznych i produkcyjnych * Nadzorowanie i wprowadzanie nowych metod wytwarzania wyrobów * Rozwijanie nowych odmian produktów w odpowiedzi na potrzeby Klienta * Zarządzanie zespołem technologów * Praca nad rozwojem rynku poprzez szukanie nowych zastosowań dla istniejących produktów * Wsparcie od strony technologicznej w budowaniu międzynarodowych relacji biznesowych Oferujemy: - Firma zapewnia stabilne zatrudnienie - Pomoc w relokacji - Możliwość rozwoju i pracę pełną wyzwań - Pakiet szkoleń - Niezbędne narzędzia pracy - Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i umiejętności - Praca w sprawdzonym zespole w dynamicznie rozwijającej się firmie