B2B Giełda Tworzyw Szukaj

Kierownik ds. Zakupów

Firma PBA Doradztwo Personalne zatrudni na stanowisku Kierownik ds. Zakupów.
Miejsce pracy:okolice Warszawy
Oferta ważna do:2012-05-02
Sektor:Zakupy
Wykształcenie: Wyższe techniczne

Opis stanowiska:

Firma P.B.A. Doradztwo Personalne (wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod nr 459) dla swojego Klienta - lidera w branży wyposażenia wnętrz - poszukuje osoby na stanowisko: Kierownik ds. Zakupów Miejsce pracy: woj. mazowieckie Nr ref.: KZ/EK/0312 Opis stanowiska • Tworzenie oraz realizowanie polityki zakupowej firmy; • Optymalizacja procesów i kosztów związanych z łańcuchem dostaw; • Stały monitoring i analiza istotnych rynków surowcowych; • Zdobywanie nowych rynków zakupowych krajowych i zagranicznych; • Prowadzenie negocjacji i budowanie długotrwałych relacji z dostawcami; • Opracowywanie standardów dotyczących zakupów; • Planowanie i prognozowanie budżetu zakupowego; • Zarządzanie działem zakupów i rozwiązywanie problemów w obszarze zakupów; • Zarządzanie stanami zapasów; • Zapewnienie ciągłości i płynności dostaw; Wymagania • Minimum 3 lata doświadczenia na stanowisku managerskim w obszarze zarządzania łańcuchem dostaw dla firm produkcyjnych; • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego; • Praktyczna znajomość realizacji procesów zakupowych w firmach produkcyjnych, • Preferowana znajomość rynku dostawców usług, materiałów i surowców chemicznych na potrzeby procesów produkcyjnych; • Znajomość nowoczesnych zasad zarządzania zakupami oraz łańcuchem dostaw; • Praktyczna znajomość prawnych i finansowych aspektów zarządzania łańcuchem dostaw (w tym znajomość przepisów z zakresu importu surowców); • Umiejętności prowadzenia negocjacji handlowych oraz rozmów z dostawcami; • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem. • Prawo jazdy kat. B. • Wykształcenie wyższe Oferujemy • Pracę w firmie będącej liderem na rynku w swojej branży • Atrakcyjne warunki zatrudnienia • Szerokie możliwości rozwoju zawodowego Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV (z zakresem obowiązków) na podany adres mailowy: poznan@pba.com.pl