B2B Giełda Tworzyw Szukaj

Kierownik ds. Sprzedaży

Firma AstenGroup zatrudni na stanowisku Kierownik ds. Sprzedaży.
Miejsce pracy:Częstochowa
Oferta ważna do:2012-06-25
Sektor:Sprzedaż i Dystrybucja
Wykształcenie: Wyższe niepełne

Opis stanowiska:

Marka Plastigo jest jednym z czołowych dostawców wtryskarek i urządzeń peryferyjnych dla przetwórców tworzyw sztucznych. Obowiązki: - współtworzenie i wdrażanie strategii funkcjonowania handlowej części Pionu - koordynacja pracy zespołu Doradców Klienta - współorganizacja i monitorowanie sprzedaży na terenie całego kraju - budowanie zespołu i motywacja Pracowników podległego Działu - kreowanie długofalowych, silnych relacji z Klientami Firmy - tworzenie raportów i analiz na potrzeby Zarządu - współpraca z Dostawcami i Kooperantami reprezentowanie marki Plastigo Wymagania: - poparte sukcesami doświadczenie w kierowaniu zespołem handlowym - znajomość branży tworzyw sztucznych - nastawienie na osiąganie celów, entuzjazm i zaangażowanie - śledzenie aktualnych trendów w metodach zarządzania zespołem - znajomość technik motywowania Pracowników i umiejętność ich wykorzystywania - nieprzerwana chęć podnoszenia kwalifikacji i wdrażania własnych idei - szeroka wiedza z dziedziny sprzedaży, marketingu i ekonomii - umiejętność podejmowania decyzji, planowania strategocznego i ustalania priorytetów - wysoka kultura osobista i umiejętności interpersonalne - prawo jazdy kat. B Oferujemy: - interesująca pracę w Firmie o silnej pozycji na rynku - możliwość współuczestniczenia w budowaniu sukcesu Firmy - samodzielność działań - stabilne i korzystne warunki pracy - możliwość rozwoju - niezbędne narzędzia pracy. Zainteresowanych prosimy o przesyłanie aplikacji zawierających CV i list motywacyjny z zawartą klauzulą o ochro nie danych osobowych na adres rekrutacja@astengroup.pl w tytule wiadomości wpisując nazwę stanowiska. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu wyłącznie z wybranymi osobami.