B2B Giełda Tworzyw Szukaj

Kierownik ds Rozwoju

Firma Kelly Services zatrudni na stanowisku Kierownik ds Rozwoju.
Miejsce pracy:Warszawa
Oferta ważna do:2010-01-20
Sektor:Technologia
Wykształcenie: Wyższe techniczne

Opis stanowiska:

Kierownik ds Rozwoju (baterie mieszaczowe) (nr ref. WAIPS) (Rosja - Sankt Petersburg) Osoba zatrudniona na tym stanowisku: 1) Pełni rolę ogniwa łączącego pomiędzy biurami projektowymi, produkcją, menadżerami produktu, sprzedawcami i działem marketingu: •przygotowuje zamówienia dla producentów w odpowiedniej dla nich formie, modele 3D, wstępne projekty •tworzy specyfikacje technologiczne dla projektantów •komunikuje i ustala zadania dla firm inżynieryjnych 2) Nieustannie poszukuje innowacji, nowych rozwiązań technicznych i zasobów w celu wprowadzenia nowych materiałów i akcesoriów: •ocenia potencjał rynku, przyszłe tendencje i działania konkurencji •wdraża nowe linie produktów •przyjmuje i komunikuje pomysły sprzedawców •bieżąca komunikacja z pozostałymi oddziałami firmy w zakresie nowych trendów i pomysłów 3) Dokonuje wyboru miejsca produkcji: •przeprowadza audyt technologii i mocy produkcyjnych •przeprowadza kalkulacje kosztów produkcji u poddostawców 4) Przygotowuje dokumentację techniczną dla nowych produktów •przeprowadza audyt technologii i mocy produkcyjnych •przygotowanie kalkulacji cenowych i specyfikacji materiałowych 5) Współpracuje z poddostawcami w celu zapewnienia wymaganej jakości produktów •odpowiada za technologiczne przygotowanie produkcji nowych produktów •wstępna analiza technologii wytwarzania •nadzór nad wykonaniem serii próbnej i weryfikacja dokumentacji technologicznej po wykonaniu serii próbnej 6)Współpraca z działami sprzedaży w celu dostosowania istniejących produktów do wymogów lokalnych rynków Wymagania doświadczenie w rozwoju produktów (branża baterii) znajomość branży i technologii, istniejących zakładów produkcyjnych i poddostawców akcesoriów doświadczenie we współpracy z zakładami produkcyjnymi doświadczenie we współpracy z biurami projektowymi i firmami inżynieryjnymi biegła znajomość języka angielskiego gotowość do relokacji Oferujemy: atrakcyjne wynagrodzenie możliwość rozwoju W razie zainteresowania, uzyskania dodatkowych informacji proszę o kontakt: r.zukowski@kellyservices.pl Pozdrawiam Serdecznie, Rafał Żukowski E-mail: r.zukowski@kellyservices.pl Office: + 48 (0) 22 6906930 Fax: + 48 (0) 22 6906931 Widok 8, 00 - 023 Warszawa