B2B Giełda Tworzyw Szukaj

Kierownik

Oferty pracy

Firma EMPLEO zatrudni na stanowisku Kierownik.
Miejsce pracy:Łódź
Oferta ważna do:2008-12-07
Sektor:Jakość
Wykształcenie: Wyższe techniczne

Opis stanowiska:

EMPLEO Agencja Pośrednictwa Pracy i Pracy Tymczasowej, świadczącą nowoczesne rozwiązania z zakresu rekrutacji i selekcji pracowników, outsourcingu oraz leasingu pracowniczego w imieniu swojego Klienta - firmy, zajmującej się dystrybucją chemikaliów poszukuje osoby na stanowisko KIEROWNIK ZAKŁADU na terenie województwa łódzkiego Zakres obowiązków: Koordynacja i zarządzanie funkcjonowaniem działu logistyki i kontroli jakości i magazynu, Optymalizacja kosztów i zużycia materiałów poszczególnych działów Nadzór oraz zapewnienie odpowiedniej infrastruktury zakładu Przestrzeganie systemu ISO Nadzór nad gospodarką materiałową Kontrola stanów magazynowych Kontrola przestrzegania przepisów w zakresie BHP i PP, ADR Odpowiedzialność za gospodarkę odpadami oraz proces utylizacji Odpowiedzialność za wpływ zakładu na środowisko Odpowiedzialność za obrót opakowaniami Zarządzanie personelem Nadzór i współpraca z firmami zewnętrznymi Wymagania: Preferowane wykształcenie wyższe kierunki: chemia procesowa, logistyka, ochrona środowiska Kilkuletnie doświadczenie min.3 lata na stanowisku kierowniczym w zakładzie produkcyjnym, magazynowym, bądź firmie logistycznej Znajomość języka angielskiego, bądź niemieckiego w mowie i piśmie w stopniu komunikatywnym Umiejętność samodzielnego planowania i organizowania koncepcji działań Samodzielność i własna inicjatywa w realizacji powierzonych zadań Doświadczenie w zarządzaniu zespołem Zdolności organizacyjne Wysoka komunikatywność Umiejętność pracy zespołowej Biegła obsługa komputera Prawo jazdy kat. B Oferujemy: Stałe wynagrodzenie Interesującą i odpowiedzialną pracę w renomowanej firmie; Dużą samodzielność w wykonywaniu powierzonych obowiązków Możliwość rozwoju zawodowego (szkolenia krajowe, zagraniczne) Dodatkowe wyposażenie: (samochód służbowy, komputer, telefon)