B2B Giełda Tworzyw Szukaj

Kierownik

Firma PBA Doradztwo Personalne zatrudni na stanowisku Kierownik.
Miejsce pracy:Nowy Tomyśl
Oferta ważna do:2012-07-24
Sektor:Konstrukcje i Narzędzia
Wykształcenie: Wyższe techniczne

Opis stanowiska:

Firma P.B.A. Doradztwo Personalne (wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod nr 459), dla swojego Klienta - międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukuje osoby na stanowisko: Kierownik warsztatu technicznego nr ref. KWT/EK/0512 Miejsce pracy: Nowy Tomyśl Obowiązki: • zarządzanie podległym zespołem pracowników • nadzór nad funkcjonowaniem warsztatu technicznego • koordynowanie prac warsztatu technicznego (nadzór nad naprawą i konserwacją form wtryskowych) • zarządzanie pracą parku maszynowego (odpowiedzialność za utrzymanie maszyn w ruchu) • uczestnictwo w projektach optymalizacyjnych Wymagania: • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (w obszarze ślusarni, narzędziowni, warsztatu technicznego) • doświadczenie w zarządzaniu średniej wielkości zespołem produkcyjnym • specjalistyczna wiedza techniczna z zakresu budowy maszyn i form wtryskowych • znajomość metod obróbki metalu • wykształcenie wyższe techniczne - preferowany kierunek budowa maszyn lub budowa form wtryskowych • komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub angielskiego Oferujemy: • stabilne warunki zatrudnienia • dostęp do szerokiej bazy szkoleń • możliwości rozwoju zawodowego Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV (z zakresem obowiązków) na podany adres mailowy: poznan@pba.com.pl