B2B Giełda Tworzyw Szukaj

Inżynier Zapewnienia Jakości

Firma Adecco Poland zatrudni na stanowisku Inżynier Zapewnienia Jakości.
Oferta ważna do:2012-01-13
Sektor:Jakość
Wykształcenie: Wyższe techniczne

Opis stanowiska:

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5500 placówek w 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 30 lokalizacjach na terenie kraju. W 2009 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 26 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia (certyfikat nr 364). Dla naszego klienta firmy produkcyjnej z terenu Polkowic aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko: Inżynier Zapewnienia Jakości Nr ref.: IZJ/POL Miejsce pracy: Polkowice Główne obowiązki na stanowisku: - stała kontrola produktu i procesu - analiza pomiarów i raportowanie wyników - inicjowanie oraz kontrola działań mających na celu poprawienie systemu jakości - wspomaganie uruchomień nowych produktów i procesów ze strony QA Wymagania: - wykształcenie wyższe techniczne kierunkowe (mile widzialne kierunki mechanika, termodynamika) - min. dwuletnie doświadczenie w pracy związanej z kontrolą jakości - umiejętność czytania dokumentacji technicznej - rysunek techniczny - znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym - biegła umiejętność korzystania z pakietu MS Office (mile widziana znajomość MS Access) - znajomość APQP, PPAP oraz narzędzi jakościowych - znajomość pojęć z zakresu SPC/MSA/FMEA - doświadczenie w pomiarach maszyną współrzędnościową CMM - umiejętność obsługi urządzeń pomiarowych - umiejętność organizacji pracy Oferujemy: - umowę o pracę - stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku Oferta dotyczy pracy stałej. Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji zawierającej CV na adres: legnica@adecco.com Uprzejmie informujemy, że kontaktujemy się tylko z poszczególnymi Kandydatami spełniającymi powyższe wymagania.