B2B Giełda Tworzyw Szukaj

Inżynier Wsparcia

Firma Rosti (Polska) Sp. z o.o. zatrudni na stanowisku Inżynier Wsparcia.
Miejsce pracy:Białystok
Oferta ważna do:2011-11-16
Sektor:Produkcja
Wykształcenie: Wyższe techniczne

Opis stanowiska:

Rosti (Polska) jest firmą należącą do grupy Nordstjernan. Jesteśmy liderem w zakresie przetwórstwa tworzyw sztucznych metodą wtrysku, lakierowania oraz montażu wysokiej klasy wyrobów stosowanych w branży AGD, elektrotechnicznej i motoryzacyjnej. Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko: INŻYNIER W DZIALE WSPARCIA PRODUKCJI Do głównych obowiązków na tym stanowisku należeć będzie:  Opracowywanie i wdrażanie procesów technologicznych.  Prowadzenie dokumentacji technologicznej.  Współpraca z klientami w zakresie wdrażania nowych wyrobów do produkcji.  Ścisła współpraca z działem produkcji. Wymagania:  Wykształcenie wyższe techniczne.  Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.  Znajomość rysunku technicznego.  Wysoki poziom umiejętności analitycznych.  Umiejętność pracy w zespole.  Duże zaangażowanie w realizację zadań. Oferujemy:  Udział w dużych międzynarodowych projektach.  Możliwość poznania najnowszych technologii produkcyjnych.  Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie. Aplikacje zawierające CV i list motywacyjny wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych prosimy przesyłać na adres: rekrutacja@rosti.com z dopiskiem "Inżynier".