B2B Giełda Tworzyw Szukaj

Inżynier Sprzedaży

Firma BNS Personalmanagement Sp z o.o. zatrudni na stanowisku Inżynier Sprzedaży.
Miejsce pracy:Gliwice
Oferta ważna do:2013-08-27
Sektor:Sprzedaż i Dystrybucja
Wykształcenie: Wyższe techniczne

Opis stanowiska:

Nasz Klient, to duża niemiecka firma specjalizująca się w branży chemicznej. Obecnie, poszukujemy kandydatów zainteresowanych pracą na terenie Niemiec na stanowisku: Inżynier Sprzedaży (komponenty dla branży tworzyw sztucznych) Nr referencyjny: 148/2013 Stawka: w zależności od doświadczenia. Zatrudnienie na niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony. Obowiązki: Realizacja celów sprzedaży. Opieka nad stałymi klientami firmy. Pozyskiwanie nowych klientów. Utrzymywanie stałych relacji biznesowych z pozyskanymi Klientami. Prowadzenie prezentacji produktów i rozwiązań. Negocjacje warunków handlowych. Wymagania: Weryfikujemy poziom znajomości języka niemieckiego lub/oraz angielskiego - wymagany bardzo dobry. Wykształcenie wyższe techniczne. Doświadczenie w sprzedaży w branży technicznej. Bardzo dobra znajomość obsługi komputera w zakresie pakietu MS Office, Gotowość do relokacji. Umiejętność budowania i utrzymywania relacji z Klientami. Bardzo dobra organizacja pracy własnej. Operatywność, zmotywowanie i konsekwencja w działaniu. Dyspozycyjność, punktualność. Prawo jazdy kategorii B. Oferujemy: Oferta finansowa zależna od doświadczenia i wiedzy. Praca w renomowanej międzynarodowej firmie. Zakwaterowanie - pomoc po stronie niemieckiej. Pomoc konsultanta w sprawach organizacyjnych. Osoby, które są zainteresowane w/w stanowiskiem pracy prosimy o przesłanie aktualnego CV wraz z podaniem nazwy stanowiska w temacie maila na adres cv@bnspm.pl. Zastrzegamy, ze będziemy się kontaktować tylko z wybranymi osobami. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)