B2B Giełda Tworzyw Szukaj

Inżynier Sprzedaży

Firma IDES Consultants zatrudni na stanowisku Inżynier Sprzedaży.
Miejsce pracy:Łódź
Oferta ważna do:2010-11-24
Sektor:Sprzedaż i Dystrybucja
Wykształcenie: Wyższe

Opis stanowiska:

IDES Consultants poszukuje dla klienta z branży przemysłowej kandydatów na stanowisko Inżynier Sprzedaży Zadania / Obowiązki - Przygotowywanie ofert i prowadzenie negocjacji handlowych; - Doradztwo techniczne dla istniejących klientów oraz poszukiwanie nowych zastosowań dla produktów firmy; - Rozmowy techniczne i współpraca z klientami; - Samodzielne planowanie i organizacja działań handlowych; - Rozwijanie rynków odbiorców na terenie Polski. Oczekiwania - Min. 3 lata doświadczenia w sprzedaży dóbr technicznych na rynku B2B; - Wykształcenie wyższe o profilu technicznym; - Dobra znajomość języka angielskiego; - Znajomość technik sprzedaży oraz umiejętność prowadzenia negocjacji handlowych; - Dobra znajomość pakietu MS Office; - Prawo jazy kat B. Aplikacje prosimy przesyłać na adres: kariera@ides.com.pl W aplikacji prosimy o umieszczenie sygnatury IS/H/IDES (nr referencyjny) oraz następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych dla potrzeb procesu rekrutacji prowadzonego przez firmę IDES Consultants Polska sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi, ul. Gdańska 91, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. Nr 101 poz. 926 ze zm.), jak również na przetwarzanie moich danych w przyszłości, jeżeli nie zmieni się cel przetwarzania oraz wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji i korespondencji drogą e-mailową i udostępniam w tym celu identyfikujący mnie adres elektroniczny, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną." Oferta ważna do dnia 30.09.2010 Zapewniamy całkowitą dyskrecję. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiadania tylko na wybrane oferty. Informujemy, że administratorem Pana / Pani danych osobowych jest IDES Consultants Polska sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi, ul. Gdańska 91. Przetwarzanie danych osobowych będzie prowadzone wyłącznie dla potrzeb przeprowadzania rekrutacji - pośrednictwo w nawiązaniu stosunku pracy. IDES Consultants Polska sp. z o.o. będzie udostępniać Pana / Pani dane osobowe na rzecz innych podmiotów - pracodawców.Ma Pan / Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, prawo ich poprawiania, prawo sprzeciwu wobec ich przetwarzania w innym celu niż cel podany powyżej, jak również wobec przekazywania swoich danych osobowych innym podmiotom oraz prawo żądania zaprzestania przetwarzania swoich danych osobowych.