B2B Giełda Tworzyw Szukaj

Inżynier Produkcji

Oferty pracy

Firma Solution zatrudni na stanowisku Inżynier Produkcji.
Miejsce pracy:Gdynia
Oferta ważna do:2006-02-05
Sektor:Produkcja
Wykształcenie: Wyższe techniczne

Opis stanowiska:

Naszym klientem jest firma Smiths Aerospace Components - Poland z siedzibą w Dzierżoniowie. Spółka jest częścią międzynarodowego koncernu Smiths Group plc zatrudniającego na całym świecie ponad 27 000 osób. Firma zajmuje się produkcją precyzyjnych komponentów dla przemysłu lotniczego. W ciągu najbliższych dwóch lat planowany jest intensywny rozwój organizacji. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.smiths-poland.com. Obecnie nasz klient pragnie zatrudnić osoby, które będą wspomagać kierownictwo działów w osiąganiu planowanego poziomu produkcji. Do ich głównych obowiązków należy m.in. wdrażanie nowych technologii, wspieranie pracowników w rozwiązywaniu bieżących problemów techniczno-produkcyjnych, diagnozowanie i analizowanie przyczyn awarii oraz pomoc w tworzenie i aktualizacji dokumentacji technicznej. Efektem jej pracy ma być optymalny proces produkcyjny, wysoka jakość wyrobów przy zminimalizowanych kosztach produkcji. Poszukujemy kandydatów na stanowiska: INŻYNIER PRODUKCJI (praca w Dzierżoniowie) Nr ref.: PE/RP/01/06 Oczekujemy: minimum rocznego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej, wykształcenia wyższego technicznego (preferowane kierunki: mechaniczny, zarządzanie produkcją), praktycznej wiedzy z zakresu procesu produkcyjnego, podstawowej znajomości zagadnień obróbki metali, podstawowej znajomości systemów programowania maszyn CNC, umiejętności posługiwania się podstawowymi narzędziami pomiarowymi, znajomości programów Excel, Power Point, minimum dobrej znajomości języka angielskiego. Oferujemy: pracę w renomowanej firmie o wysokich standardach pracy, odpowiedzialne stanowisko, rozwój w międzynarodowym środowisku (możliwość szkoleń za granicą). Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie szczegółowego CV wraz z listem motywacyjnym (w języku polskim i angielskim) oraz poniższym oświadczeniem w terminie 7 dni pod poniższy adres. Prosimy o załączenie numeru referencyjnego. Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych."