B2B Giełda Tworzyw Szukaj

Inżynier Procesu

Firma Moltton Poland zatrudni na stanowisku Inżynier Procesu.
Oferta ważna do:2014-05-31
Sektor:Produkcja
Wykształcenie: Wyższe

Opis stanowiska:

Dla naszego Klienta, dużej, międzynarodowej firmy produkcyjnej, zlokalizowanej na terenie woj. łódzkiego poszukujemy Kandydata na stanowisko: Inżynier Procesu ds. Mieszanek Gumowych Do osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało: Ocenianie oraz optymalizacja procesów produkcyjnych, Kontrola procesów produkcyjnych, Opracowywanie procesów technologicznych, Diagnozowanie i rozwiązywanie problemów, Przygotowywanie dokumentacji technicznej oraz produkcyjnej. Od Kandydata wymaga się: Wykształcenia kierunkowego, Znajomości języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację, Doświadczenie w opracowywaniu nowej technologii, Umiejętności pracy w zespole oraz bardzo dobrej organizacji pracy, Odpowiedzialności, samodzielności, kreatywności. Zainteresowanych prosimy o wysłanie CV, na podany niżej adres mailowy w temacie wpisując: INŻ. PROCESU Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. nr 133, poz.883)"