B2B Giełda Tworzyw Szukaj

Inżynier Procesu

Firma PBA Doradztwo Personalne zatrudni na stanowisku Inżynier Procesu.
Miejsce pracy:Nowy Tomyśl
Oferta ważna do:2012-07-24
Sektor:Technologia
Wykształcenie: Wyższe techniczne

Opis stanowiska:

Firma P.B.A. Doradztwo Personalne (wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod nr 459), dla swojego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukuje osoby na stanowisko: Inżynier procesu wtrysku/ Technolog nr ref. IW/EK/0512 Miejsce pracy: Nowy Tomyśl Obowiązki: • wdrażanie technologii wtrysku dla nowych wyrobów • przeprowadzanie prób technologicznych • opracowywanie i wspieranie wdrożenia nowych i modyfikowanych produktów • przeprowadzanie analiz stabilności procesów • opracowywanie i nadzorowanie dokumentacji technologicznej związanej z wytwarzaniem wyrobów • nadzór nad procesami produkcyjnymi Wymagania: • wykształcenie wyższe techniczne - preferowany kierunek budowa maszyn lub budowa form wtryskowych • komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub angielskiego • znajomość budowy maszyn i form wtryskowych • znajomość metod wspierających proces produkcji • komunikatywność • umiejętność pracy w grupie Oferujemy: • stabilne warunki zatrudnienia • dostęp do szerokiej bazy szkoleń • możliwość rozwoju zawodowego Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV (z zakresem obowiązków) na podany adres mailowy: poznan@pba.com.pl