B2B Giełda Tworzyw Szukaj

Inżynier Procesu

Firma Moltton Poland zatrudni na stanowisku Inżynier Procesu.
Miejsce pracy:Gliwice
Oferta ważna do:2012-01-31
Sektor:Technologia
Wykształcenie: Wyższe techniczne

Opis stanowiska:

MOLTTON POLAND jest innowacyjną firmą doradztwa personalnego, specjalizującą się w rekrutacji specjalistów oraz menedżerów średniego i wyższego szczebla dla branży przemysłowej. Do każdego z prowadzonych projektów podchodzimy w sposób indywidualny, opierając się zarówno na wieloletnim doświadczeniu naszych Konsultantów, jak i rzeczywistych potrzebach i oczekiwaniach Klienta oraz Kandydatów. Działamy w oparciu o certyfikat agencji zatrudnienia nr. 7145 Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży tworzyw sztucznych, poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Inżynier Procesu oraz Jakości ds. Wtrysku Tworzyw Sztucznych Miejsce pracy: Gliwice Nr. Ref.: IPJ/12/11 Zakres obowiązków: - Opracowywanie technologii procesu wtrysku tworzyw sztucznych (regulacja i optymalizacja parametrów procesu wtrysku) - Sprawdzanie stabilności pracy maszyn wtryskowych - Prowadzenie dokumentacji technicznej, w tym dokumentacji procesowej oraz jakościowej (PFD, PCP, PFMEA, 5WHY, instrukcje pracy) - Opracowywanie specyfikacji technicznej maszyn, urządzeń i przyrządów od koncepcji, poprzez dostawę, instalację do uruchomienia produkcji - Opracowywanie przepływów materiału - Opracowywanie ergonomii stanowisk pracy - Opracowywanie TPM przy udziale odpowiednich służb i kontrola nad utrzymaniem sprawnych maszyn - Wspieranie faz rozwoju wyrobu/procesu oraz ciągłego procesu poprawy i wprowadzania działań oszczędnościowych - Rozwijanie, nadzorowanie i wdrażanie zmian technologicznych oraz modyfikacji technicznych - Udział w tworzeniu i nadzór nad planami działań stabilizujących proces produkcyjny i monitorowanie wyników - Wsparcie działu produkcji i utrzymania ruchu w procesie analizy przyczyn awarii - Analiza reklamacji klientowskich oraz przygotowywanie działań zabezpieczających i zapobiegawczych - Opracowywanie dokumentów 8D - Udział we wprowadzaniu projektu wdrożenia Lean Manufacturing - Udział we wdrażaniu oraz utrzymaniu systemu jakości oraz środowiskowego Wymagania: - Wykształcenie wyższe techniczne - Znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym - Minimum roczne doświadczenie na stanowisku technologa lub inżyniera procesu wtrysku - Umiejętność czytania rysunku technicznego - Doświadczenie w wykorzystaniu analitycznych narzędzi jakościowych i procesu produkcyjnego (PFMEA, R&R, SPC, PCP, PFD, 5WHY) - Znajomość wymagań normy ISO 9001 - Mile widziana umiejętność rysowania w programie AutoCAD Nasz Klient oferuje: - Samodzielne stanowisko umożliwiające wdrażanie własnych, innowacyjnych rozwiązań, - Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanej wiedzy oraz doświadczenia, - Pracę w młodym i dynamicznym zespole. Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie aplikacji na adres mailowy: rekrutacja@moltton.com z zaznaczeniem nr. ref. w temacie wiadomości. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. nr 133, poz.883)"