B2B Giełda Tworzyw Szukaj

Inżynier Procesu

Firma PBA Doradztwo Personalne zatrudni na stanowisku Inżynier Procesu.
Miejsce pracy:okolice Piły
Oferta ważna do:2012-01-18
Sektor:Technologia
Wykształcenie: Wyższe

Opis stanowiska:

Firma P.B.A. Doradztwo Personalne (wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod nr 459), dla swojego Klienta - firmy produkcyjnej z branży przetwórstwa tworzyw sztucznych, poszukuje osoby na stanowisko: Inżynier procesu wtrysku Miejsce pracy: okolice Piły Nr ref.: IPW/EK/1111 Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie m.in.: • wdrażanie technologii wtrysku dla nowych wyrobów • opracowywanie i aktualizacja dokumentacji procesów produkcyjnych • dobór i optymalizacja parametrów pracy maszyn wtryskowych • definiowanie nowych procesów wtrysku • nadzór nad procesami produkcyjnymi Wymagania: • wykształcenie wyższe techniczne • min. 2 letnie doświadczenie zawodowe jako Inżynier Procesu Wtrysku • praktyczna znajomość technologii przetwórstwa tworzyw sztucznych • znajomość w zakresie wprowadzania nowych produktów wtrysku do produkcji seryjnej • znajomość narządzi wykorzystywanych w projektowaniu form wtryskowych • znajomość normy ISO 9001 • umiejętność współpracy w zespole Oferujemy: • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku • wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i umiejętności Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami. Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV (z zakresem obowiązków) oraz Listu Motywacyjnego na podany adres mailowy: poznan@pba.com.pl.