B2B Giełda Tworzyw Szukaj

Inżynier Procesu

Oferty pracy

Firma AG TEST HR zatrudni na stanowisku Inżynier Procesu.
Oferta ważna do:2011-12-21
Sektor:Produkcja
Wykształcenie: Wyższe

Opis stanowiska:

Dla naszego Klienta, dużej firmy międzynarodowej zlokalizowanej na terenie województwa śląskiego poszukujemy osób na stanowisko : Inżynier ds. procesu wtrysku Nr ref.: 3675/IW Adres e-mail: 3675@praca.testhr.pl Miejsce pracy: woj. śląskie Osoba na ww. stanowisku będzie odpowiedzialna za: doradztwo z zakresie właściwego wykorzystania oraz obróbki tworzyw sztucznych * dobór i optymalizację parametrów pracy maszyn wtryskowych *identyfikację i rozwiązywanie problemów związanych z wtryskiem tworzyw sztucznych* dostosowanie i optymalizację parametrów technicznych* zachowanie zgodności produkowanych elementów z wymogami jakościowymi* opracowywanie dokumentacji technologicznej wtrysku. Od Kandydatów oczekujemy: wykształcenia wyższego * doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku * znajomości zasad przetwórstwa tworzyw sztucznych * umiejętności doboru i optymalizacji parametrów wtrysku * komunikatywnej znajomości języka angielskiego. Oferujemy: stabilną i ciekawą pracę w międzynarodowej firmie * możliwość rozwoju poprzez pracę z najnowocześniejszymi technologiami * atrakcyjne warunki zatrudnienia