B2B Giełda Tworzyw Szukaj

Inżynier Jakości

Firma GE Power Controls zatrudni na stanowisku Inżynier Jakości.
Miejsce pracy:Łódź
Oferta ważna do:2008-08-17
Sektor:Jakość
Wykształcenie: Wyższe techniczne

Opis stanowiska:

General Electric znaczy więcej niż sądzisz. W ponad 100 krajach naszego globu zatrudniamy prawie 340 000 osób. Działamy wszechstronnie - produkujemy silniki lotnicze, jesteśmy jedną z największych firm na rynku środków masowego przekazu. General Electric Industrial z siedzibą główną w Budapeszcie jest jedną z 6 grup tworzących General Electric. Należy do największych i najdynamiczniej rozwijających się na świecie firm produkujących aparaturę niskiego napięcia. W Polsce GE Power Controls posiada trzy zakłady produkcyjne w Kłodzku, Łodzi i Bielsku Białej zatrudniając ogółem ok.3 tysiące osób. W chwili obecnej do naszego zakładu w Łodzi poszukujemy osoby na stanowisko: Inżynier Jakości Nr ref.: IJ/08 Główne zadania: - Zatwierdzanie Planów Kontroli Jakości dla produkowanych części plastikowych - Wdrażanie samokontroli czesci przez operatorów przy zastosowaniu QMS oraz planów jakości na wydzialach produkcji części - Koordynacja obslugi reklamacji klientow zewnetrznych i wewnetrznych - Utrzymywanie ciagłych kontaktów z klientami wewnętrznymi w celu poprawy jakości dostarczanych części - Przeprowadzanie i udział w auditach wewnętrznych i zewnętrznych oraz koordynacja działań korygujących i zapobiegawczych w stosunku do wykrytych niezgodności - Koordynacja programów szkoleniowych dla podległego personelu - Utrzymanie i rozwój systemu jakości według ISO 9001: 2000 Oczekiwania wobec kandydatów: - Wykształecenie wyższe techniczne - Doświadczenie na stanowisku inżyniera jakości - Wiedza z zakresu tworzyw sztucznych - Znajomość zagadnień Six Sigma - Znajomość obsługi komputera - MS Office, Mini Tab - Wymagana znajomość języka angielskiego Osoby zainteresowane prosimy o nadsyłanie aplikacji (cv i list motywacyjny) na adres: olga.blaszczyk@ge.com Prosimy o dołączenie do życiorysu następującego oświadczenia: "Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do celów rekrutacyjnych przez GE Consumer & Industrial zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997r. Nr 133, poz.883)."