B2B Giełda Tworzyw Szukaj

Inżynier Jakości

Oferty pracy

Firma Stegmann zatrudni na stanowisku Inżynier Jakości.
Miejsce pracy:Sosnowiec
Oferta ważna do:2014-08-31
Sektor:Jakość
Wykształcenie: Wyższe techniczne

Opis stanowiska:

Dla naszego Klienta specjalizującego się w projektowaniu i produkcji komponentów przeznaczonych dla przemysłu motoryzacyjnego i AGD, poszukujemy kandydata na stanowisko: Inżynier Jakości IJ/1000/KAT_P Zakres obowiązków: - wspomaganie uruchomień nowych produktów i procesów ze strony Działu Jakości, - współpraca z działem produkcji i działem technicznym w celu poprawy jakości produktu, - dbanie o odpowiedni poziom wskaźników jakościowych, - analiza kluczowych dla organizacji wskaźników jakościowych oraz definiowanie planów poprawy do wyeliminowania powstałych niezgodności, - kontrola procesu reklamacji, - tworzenie raportów 8D zgodnie z wymaganiami klienta, - zarządzaniem stronami klienta pod kątem jego zadowolenia oraz pod kątem wad w produktach, - udział w tworzenie standardów Kontroli Jakości. Wymagania: - wykształcenie wyższe techniczne, - znajomości języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym, - doświadczenie na analogicznym stanowisku w dziale jakości w firmie produkującej komponenty/produkty z obszaru elektrotechniki/automatyki przemysłowej/przetwórstwa tworzyw sztucznych, - znajomość narzędzi i technik jakościowych, - wysoko rozwinięte umiejętności organizacji pracy własnej, - umiejętności komunikacyjne, - umiejętność pracy w dynamicznym, międzynarodowym środowisku we współpracy z globalnymi klientami oraz managementem. Oferujemy: - umowę o pracę, - pracę na samodzielnym, pełnym wyzwań stanowisku, - możliwość udziału w globalnych projektach, - atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia. Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV z nazwą stanowiska lub numerem referencyjnym w tytule maila.