B2B Giełda Tworzyw Szukaj

Inżynier Elektrotechnik

Firma PBA Doradztwo Personalne zatrudni na stanowisku Inżynier Elektrotechnik.
Miejsce pracy:Nowy Tomyśl
Oferta ważna do:2012-06-05
Sektor:Konstrukcje i Narzędzia
Wykształcenie: Wyższe techniczne

Opis stanowiska:

Firma P.B.A. Doradztwo Personalne (wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod nr 459) dla jednego ze swoich Klientów - międzynarodowej firmy produkcyjnej- poszukuje osoby na stanowisko: Inżynier Elektrotechnik Miejsce pracy : Nowy Tomyśl Nr ref: IE/EK/0412 Obowiązki: • Wykonywanie i rozwijanie instalacji elektrycznych; • Udział projektach rozwojowych produktów firmy; • Tworzenie kompletowanie dokumentacji; • Udział we wdrażaniu nowych projektów; • Kontakt z innymi oddziałami firmy; • Pracę w kilkuosobowym zespole. Wymagania: • Wykształcenie wyższe, min. inżynierskie - elektrotechnika lub elektryka; • Dobra znajomość języka niemieckiego, ewentualnie angielskiego; • Kreatywność i umiejętność pracy w zespole; Mile widziane: • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku, • Doświadczenie w zakresie wykonawstwa instalacji elektrycznych. Oferujemy: • Stabilne warunki zatrudnienia; • Możliwość rozwoju zawodowego w firmie międzynarodowej. Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie Cv z zakresem obowiązków na podany adres mailowy: poznan@pba.com.pl w treści wpisując nazwę stanowiska/nr referencyjny. Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.