B2B Giełda Tworzyw Szukaj

Inżynier ds. Technologii Wtrysku

Firma PGB Human Resources zatrudni na stanowisku Inżynier ds. Technologii Wtrysku.
Miejsce pracy:Białystok
Oferta ważna do:2012-01-24
Sektor:Technologia
Wykształcenie: Wyższe techniczne

Opis stanowiska:

Obecnie dla naszego Klienta, międzynarodowego producenta z branży tworzyw sztucznych, poszukujemy osób na stanowisko: Inżynier ds. Technologii Wtrysku Lokalizacja: Białystok Nr ref. TeWtr_1111_Bialyst_I Obowiązki: Projektowanie i wdrażanie nowych procesów technologicznych w zakresie wtrysku tworzyw Optymalizacja istniejących procesów technologicznych Odbiór narzędzi produkcyjnych pod kątem technologicznym Wsparcie działu produkcji w zakresie nadzoru nad technologią i rozwiązywania procesów jakościowych Wsparcie działu Customer Service w kontaktach z klientami w zakresie doradztwa technicznego Przygotowanie założeń technologicznych do zapytań ofertowych Udział w międzynarodowych projektach rozwoju produktów Wymagania: Wykształcenie wyższe techniczne Praktyczna znajomość technologii przetwórstwa tworzyw sztucznych metodą wtrysku Mile widziana znajomość zagadnień konstrukcji form wtryskowych Znajomość narzędzi Lean Manufacturing Znajomość metod optymalizacji procesu Minimum 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku Innowacyjność, analityczne myślenie, umiejętność rozwiązywania problemów Umiejętność pracy pod presją czasu i w warunkach stresowych Bardzo dobra znajomość języka angielskiego Oferujemy: Ciekawą pracę w międzynarodowym środowisku Atrakcyjne wynagrodzenie Możliwość dalszego doskonalenia zawodowego Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres e-mail: s.blaszczyk@pgbhr.com podając w tytule wiadomości nazwę stanowiska lub numer referencyjny (TeWtr_1111_Bialyst_I) Dziękujemy za przesłane aplikacje. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.