B2B Giełda Tworzyw Szukaj

Inżynier ds. Jakości

Oferty pracy

Firma Etif zatrudni na stanowisku Inżynier ds. Jakości.
Miejsce pracy:okolice Lęborka
Oferta ważna do:2012-09-02
Sektor:Jakość
Wykształcenie: Wyższe techniczne

Opis stanowiska:

ETIF Polska Sp. z o.o. Biuro Rekrutacji Pracowników Etif Polska SP.z.o.o dla Naszego Klienta firmy z kapitałem zagranicznym z okolic Lęborka - poszukujemy kandydatów na stanowisko: Inżynier ds. Jakości (branża tekstylna) Miejsce pracy: okolice Lęborka Nr.Ref: IJT/06/12 Opis stanowiska: wnioskowanie zmian w procesach produkcyjnych podnoszących efektywność i zapewniających standard jakościowy produktów, wnioskowanie o wdrożenie nowych metodyk badań i rozwoju kontroli na wszystkich etapach prowadzenia projektów opracowanie budżetu dotyczącego kontroli i poprawy procesów kontrola techniczna i jakościowa wyrobów gotowych oraz wystawianie jakościowych certyfikatów zgodności Wymagania: min. 5 letnie doświadczenie na analogicznym stanowisku najchętniej w branży tekstylnej znajomość systemów zapewnienia jakości zgodnego z ISO 9001, 14001, 18000, biegła znajmość j.angielskiego certyfikat audytora wewnętrznego ZSZ Znająca standardy jakościowe odzieży komunikatywnej, z umiejętnością pracy w zespole znajomości sporządzania niezbędnej dokumentacji systemowej znajomości obsługi komputera, zwłaszcza pakietu Office sobrej znajomości języka angielskiego. umiejętność planowania, doskonała organizacja pracy własnej, Oferujemy: pracę w międzynarodowej firmie o stabilnej pozycji na rynku stabilną pracę w dynamicznym zespole możliwości rozwoju zawodowego atrakcyjne warunki wynagrodzenia