B2B Giełda Tworzyw Szukaj

Inżynier Chemik

Oferty pracy

Firma Adecco Kraków zatrudni na stanowisku Inżynier Chemik.
Oferta ważna do:2013-07-22
Sektor:Badania i Rozwój
Wykształcenie: Wyższe techniczne

Opis stanowiska:

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 7000 placówek w 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudniania nr 364. Dla naszego norweskiego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko: Inżynier chemik - polimery Nr ref: ICH.POLIM./N/05.2013 Miejsce pracy: Norwegia Obowiązki: • Praca w obszarze nowoczesnych technologii dotyczących chemii polimerów • Kontakt z innymi jednostkami firmy na całym świecie • Badania przy użyciu: FTIR, NMR, UV / Vis, SEC, HPLC, GC, GC / MS Wymagania: • wykształcenie wyższe - chemia (ze specjalizacją polimery, tworzywa sztuczne) • doświadczenie na stanowisku związanym z technologią polimerów min. 2 lata • język angielski w stopniu zapewniającym swobodną pracę w środowisku angielskojęzycznym Oferta: • praca w pełni oparta o standardy norweskie • atrakcyjne wynagrodzenie • możliwość rozwoju zawodowego Aplikacje Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji są proszone o przesłane szczegółowego CV w języku angielskim oraz polskim zawierającego opis zakresu obowiązków na adres email: izabela.ferenc@adecco.com Przesyłając CV prosimy o podanie w temacie emaila numeru referencyjnego oferty: Nr ref: ICH.POLIM./N/05.2013. Jednocześnie informujemy, iż kandydaci zakwalifikowani do kolejnego etapu rekrutacji będą proszeni o przedstawienie dokumentów w języku angielskim (dyplom oraz suplement) przed rozmową kwalifikacyjną z pracodawcą. Oferta dotyczy pracy za granicą. Dziękujemy za nadesłane zgłoszenia, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Na CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji rekrutacji /zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97.r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883/"