B2B Giełda Tworzyw Szukaj

Inżynier CAD/CAM

Oferty pracy

Firma Verashape zatrudni na stanowisku Inżynier CAD/CAM.
Miejsce pracy:Rzeszów, Wrocław, Poznań, cała Polska
Oferta ważna do:2014-09-30
Sektor:Technologia
Wykształcenie: Wyższe techniczne

Opis stanowiska:

Opis stanowiska: wdrożenia oprogramowania VISI, prowadzenie szkoleń dla Klienta, prowadzenie prezentacji oprogramowania VISI, dostosowanej do potrzeb Klienta, uczestnictwo w targach, seminariach i wydarzeniach promujących oprogramowanie VISI, tworzenie postprocesorów do maszyn numerycznych. Wymagania: wykształcenie wyższe techniczne, preferowane doświadczenie na stanowisku konstruktora, technologa, programisty lub operatora maszyn CNC, znajomość programowania maszyn numerycznych CNC znajomość systemu VISI, Edgecam lub podobnego, wysoka motywacja wewnętrzna do wykonywania zadań, znajomość języka angielskiego. Prawo jazdy kat. B Oferujemy: pracę w wiodącej na rynku firmie, oferującej pełne wdrożenie systemów wspomagających programowanie maszyn sterowanych numerycznie CNC, dobre warunki zatrudnienia, system profesjonalnych szkoleń krajowych i zagranicznych, pracę w młodym, dynamicznym i kompetentnym zespole, możliwości rozwoju zawodowego, atrakcyjne wynagrodzenie. Oferty zawierające cv ze zdjęciem oraz list motywacyjny prosimy przesłać na adres e-mail: rekrutacja@verashape.com (w tytule wiadomości wpisując: Inżynier ds. Wdrożeń oprogramowania VISI- miasto).