B2B Giełda Tworzyw Szukaj

Inżynier - AQE

Oferty pracy

Firma RANDSTAD zatrudni na stanowisku Inżynier - AQE.
Miejsce pracy:Katowice
Oferta ważna do:2011-06-30
Sektor:Jakość
Wykształcenie: Wyższe techniczne

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za: • Nadzór nad dokumentacją jakościową • Identyfikacja, rozwiązywanie i raportowanie do klienta problemów jakościowych • Uczestniczenie w pracach zespołów projektowych • Uczestnictwo w procesach zatwierdzania PPAP • Regularne raportowanie statusów APQP • Współpraca z poszczególnymi departamentami • Częste kontakty z klientami w Europie Wymagania: • Dwuletnie doświadczenie na analogicznym stanowisku, zdobyte w branży automotive (OEM lub dostawcy) • Wyższe wykształcenie techniczne • Znajomość metod i narzędzi zarządzania jakością • Znajomość Systemów Jakości • Umiejętność skutecznej komunikacji z osobami z różnych poziomów w organizacji • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego • Gotowość do stałych podroży służbowych Oferujemy: • Pracę w znanej międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku • Umowę na okres 12 miesięcy Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o wysłanie CV, w języku polskim i angielskim, na adres: sara.kubica@pl.randstad.com lub zarejestrowanie się na stronie: www.randstad.pl