B2B Giełda Tworzyw Szukaj

Inżynier

Firma Daedong System Poland zatrudni na stanowisku Inżynier.
Miejsce pracy:Cieszyn
Oferta ważna do:2014-08-17
Sektor:Produkcja
Wykształcenie: Wyższe techniczne

Opis stanowiska:

Daedong System Poland to koreańska firma działająca w branży motoryzacyjnej i zajmująca się produkcją cięgien sterujących. Dostarczamy linki sterujące m.in. skrzynią biegów oraz hamulcem ręcznym do zakładów Kia i Hyundai zlokalizowanych na terenie Europy. Obecnie poszukujemy kandydatów z doświadczeniem w przetwórstwie tworzyw sztucznych na stanowisko inżyniera procesu wtrysku. OPIS STANOWISKA: Do zadań pracownika zatrudnionego na stanowisku inżyniera procesu wtrysku należeć będzie przede wszystkim: - nadzór nad produkcją elementów wtryskowych, - optymalizację procesu wtrysku, - wdrażanie i nadzór nowych projektów, - tworzenie i nadzór nad dokumentacją procesową, - eliminację problemów w procesie wtrysku, - szkolenie kadry pracowniczej z działu produkcji wtryskowej. WYMAGANIA: - preferowane wykształcenie wyższe techniczne, - doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, - minimum 2 letnie doświadczenie w przetwórstwie tworzyw sztucznych, - zdolności interpersonalne, - znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację. FIRMA OFERUJE: - prace w międzynarodowej, rozwijającej się firmie, - atrakcyjne warunki zatrudnienia, - możliwość rozwoju zawodowego. DODATKOWE INFORMACJE: Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie dokumentów aplikacyjnych na adres praca@ddsp.pl Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji prowadzonych przez Daedong System Poland Sp. z o.o. (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).