B2B Giełda Tworzyw Szukaj

Inżynier

Oferty pracy

Firma Verashape zatrudni na stanowisku Inżynier.
Miejsce pracy:Rzeszów, Wrocław, Poznań
Oferta ważna do:2014-09-30
Sektor:Technologia
Wykształcenie: Wyższe techniczne

Opis stanowiska:

Firma Verashape, wchodząca w skład grupy Nicom zatrudni do swoich oddziałów w Rzeszowie, Wrocławiu i Poznaniu: Inżyniera ds. sprzedaży oprogramowania CAD/CAM VISI Obowiązki: • Sprzedaż oprogramowania CAD/CAM VISI, • Aktywne poszukiwanie nowych klientów, • Opieka nad Klientami Firmy, • Negocjacje warunków handlowych, • Nadzór nad realizacją zamówień, • Utrzymywanie bardzo dobrych relacji z Klientami, Wymagania: • Praktyczna znajomość branży tworzyw sztucznych, • Entuzjazm i pasja w działaniu, • Wykształcenie wyższe, • Znajomość technik sprzedaży, • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów biznesowych, • Samodzielność i chęć dążenia do obranych celów, • Wysoka kultura osobista, • Prawo jazdy kat. B, Dodatkowe atuty: • Znajomość programów: NX, Pro-E, CATIA Oferujemy: • Atrakcyjne warunki finansowe i stabilne zatrudnienie • Niezbędne narzędzia pracy (telefon, laptop, samochód) • Interesującą pracę pełną wyzwań • Dużą samodzielność działań Aplikacje zawierające CV z klauzulą o ochronie danych osobowych i list motywacyjny przesyłać prosimy na adres: rekrutacja@verashape.com w tytule wiadomości wpisując nazwę stanowiska - miasto.