B2B Giełda Tworzyw Szukaj

Inżynier

Firma Logstor Polska Sp. z o.o. zatrudni na stanowisku Inżynier.
Miejsce pracy:Zabrze
Oferta ważna do:2012-06-01
Sektor:Technologia
Wykształcenie: Wyższe techniczne

Opis stanowiska:

Jesteśmy skandynawskim koncernem, będącym światowym liderem w produkcji systemów rur preizolowanych dla ciepłownictwa. W Polsce zatrudniamy ponad 500 pracowników. W naszym zespole cenimy ludzi, zachęcamy ich do otwartości, szanujemy różnorodność i oczekujemy kreatywności. Obecnie poszukujemy Kandydatów zainteresowanych podjęciem długofalowej współpracy poprzez objęcie stanowiska: Inżynier ds. Optymalizacji Pianki PUR Miejsce pracy: Zabrze Wymagania: • wykształcenie wyższe kierunkowe (chemia, przetwórstwo tworzyw, technologia tworzyw itp.) • minimum 3 letnie doświadczenie w technologii produkcji pianek poliuretanowych - preferowane pianki sztywne • znajomość maszyn i urządzeń do produkcji pianek poliuretanowych • biegła znajomość języka angielskiego • znajomość zagadnień związanych z zarządzaniem projektami oraz doświadczenie w ich prowadzeniu • komunikatywność, przedsiębiorczość, kreatywność, samodzielność oraz inicjatywa w działaniu. Zakres zadań: • doskonalenie parametrów systemu piankowania • doskonalenie procesu pod kątem uzyskania oszczędności oraz doskonalenia jakości produktu • przeprowadzenie szkoleń pracowników produkcyjnych • wsparcie techniczne dla fabryk w Europie • współpraca z działem zakupów w zakresie kierunków poszukiwań nowych dostawców komponentów do pianki PUR oraz współpraca z obecnymi. Oferujemy: • pracę w dynamicznym środowisku • samodzielność w realizacji zadań • szerokie możliwości rozwoju zawodowego. Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres: jow@logstor.com lub LOGSTOR Polska Sp. z o.o. ul. Handlowa 1 41-807 Zabrze na ręce Joanna Wiciok Prosimy o zamieszczenie na ofercie klauzuli o brzmieniu: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie danych Osobowych - Dz. U. nr 133 poz. 883 z póżn. zm.)