B2B Giełda Tworzyw Szukaj

Inżynier

Firma PBA Doradztwo Personalne zatrudni na stanowisku Inżynier.
Oferta ważna do:2012-01-04
Sektor:Produkcja
Wykształcenie: Wyższe techniczne

Opis stanowiska:

Firma P.B.A. Doradztwo Personalne (wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod nr 459), dla swojego Klienta, międzynarodowej dużej firmy produkcyjnej, poszukuje osoby na stanowisko: Inżynier elektrotechnik nr ref.: IE/AL/1111 Miejsce pracy: Nowy Tomyśl Obowiązki: Wykonywanie i rozwijanie instalacji elektrycznych; Udział projektach rozwojowych produktów firmy; Tworzenie kompletowanie dokumentacji; Udział we wdrażaniu nowych projektów; Kontakt z innymi oddziałami firmy; Pracę w kilkuosobowym zespole. Wymagania: Wykształcenie wyższe, min. inżynierskie - elektrotechnika lub elektryka; Dobra znajomość języka niemieckiego, ewentualnie angielskiego; Kreatywność i umiejętność pracy w zespole; Mile widziane: Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku, Doświadczenie w zakresie wykonawstwa instalacji elektrycznych. Oferujemy: Stabilne warunki zatrudnienia; Pomoc przy relokacji; Możliwość rozwoju zawodowego w firmie międzynarodowej. logo Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV (z zakresem obowiązków) na podany adres mailowy: poznan@pba.com.pl, w treści wpisując nazwę stanowiska/nr referencyjny.