B2B Giełda Tworzyw Szukaj

Hardware Inżynier

Oferty pracy

Firma mkm kadry zatrudni na stanowisku Hardware Inżynier.
Miejsce pracy:Wrocław
Oferta ważna do:2011-08-07
Sektor:Technologie IT
Wykształcenie: Wyższe

Opis stanowiska:

Agencja Doradztwa Personalnego MKM Kadry dla swojego Klienta poszukuje osoby na stanowisko Hardware Inżynier Miejsce pracy: Wrocław, dolnośląskie Opis stanowiska: Projektowanie i rozwój mikroprocesorowych sterowników produktów firmy Oczekiwania: Wykształcenie wyższe elektroniczne (elektronika, telekomunikacja lub pokrewne) Doświadczenie na podobnym stanowisku Szeroka wiedza z zakresu elektroniki analogowej i cyfrowej (projektowanie cyfrowych i analogowych układów sterowania) Znajomość narzędzi do symulacji układów elektronicznych (PSpice, LTSpice) Znajomość procesów wytwarzania obwodów drukowanych mile widziane Mile widziana znajomość zagadnień kompatybilności elektromagnetycznej Dobra znajomość języka angielskiego Zdolności interpersonalne, zaangażowanie, otwartość na nowe wyzwania Oferujemy: Umowę o prace Możliwość rozwoju zawodowego Narzędzia pracy Zgłoszenia zawierające CV prosimy przesyłać na adres e-mail: rekrutacja@mkmkadry.pl w tytule wiadomości prosimy wpisać Hardware Inżynier Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883