B2B Giełda Tworzyw Szukaj

Handlowiec

Oferty pracy

Firma KALMAN PLASTIC zatrudni na stanowisku Handlowiec.
Miejsce pracy:Warszawa
Oferta ważna do:2011-07-06
Sektor:Sprzedaż i Dystrybucja
Wykształcenie: Średnie

Opis stanowiska:

KALMAN PLASTIC specjalizuje się w handlu oraz dystrybucji granulatów oraz recyklatow tworzyw sztucznych na terenie Unii Europejskiej. W związku z dynamicznym rozwojem Działu Sprzedaży poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Handlowiec / Przedstawiciel Handlowy (tworzywa sztuczne- LDPE,HDPE, PP, PS oraz konstrukcyjne) Oferujemy: - pracę w młodym dynamicznym zespole, - możliwość kontynuacji rozwoju kariery, - środowisko zawodowe zapewniające najwyższe standardy pracy, - atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne Do zadań osoby będzie należało: - aktywne pozyskiwanie nowych klientów, oraz budowanie z nimi trwałych relacji, - pozyskiwanie nowych dostawców na rynkach zachodnich, - przygotowywanie ofert oraz prowadzenie negocjacji handlowych, Od Kandydatów oczekujemy:, - solidnego doświadczenia na stanowisku handlowym w branży tworzyw sztucznych - poliolefin, - wieloletniej znajomości branży tworzyw sztucznych, - dobrej znajomości języka niemieckiego lub angielskiego, - bardzo dobrej znajomości programów z pakietu MS Office, - umiejętności prowadzenia negocjacji handlowych, - umiejętności organizacji pracy własnej, - zaangażowania i pasji. Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie: CV oraz listu motywacyjnego na adres: rekrutacja@kalman-plastic.com