B2B Giełda Tworzyw Szukaj

Export Manger

Firma S. i A. Pietrucha zatrudni na stanowisku Export Manger.
Miejsce pracy:Błaszki / Ksawerów
Oferta ważna do:2013-05-05
Sektor:Sprzedaż i Dystrybucja
Wykształcenie: Wyższe techniczne

Opis stanowiska:

W związku z rozszerzeniem gamy produktów inżynieryjnych o geosiatki POLGRID zatrudnimy osobę na stanowisku: Export manager / geosyntetyki Nr referencyjny ogłoszenia: P/101/13/B Miejsce pracy: Błaszki woj. łódzkie Wymagania: Dobra znajomość języka rosyjskiego i angielskiego lub niemieckiego i angielskiego. Wykształcenie wyższe-techniczne, preferowane budownictwo. Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (word, excel, power point) Mile widziana znajomość programów projektowych (CAD, inne) Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku i znajomość branży będzie dodatkowym atutem. Prawo jazdy kat. B Pracowitość. Komunikatywność. Silna motywacja. Główne zadania: Zbudowanie i koordynacja sieci dystrybucji w krajach niemieckojęzycznych. Współtworzenie polityki cenowej i marketingowej produktu. Negocjowanie warunków współpracy z potencjalnymi partnerami. Przygotowywanie ofert handlowych oraz udział w przygotowaniu rozwiązań technicznych. Współpraca z biurami projektowymi i wykonawcami. Prowadzenie szkoleń w zakresie stosowania i projektowania produktu. Organizacja i reprezentowanie firmy na targach branżowych i innych imprezach promocyjnych. Definiowanie budżetu i strategii sprzedaży na podległym terenie. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: praca@pietrucha.pl z tytułem: P/101/13/B Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami. Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".