B2B Giełda Tworzyw Szukaj

Elektryk Działu Utrzymania Ruchu

Firma CONKRET sp.j. Z.R.Trejderowscy zatrudni na stanowisku Elektryk Działu Utrzymania Ruchu.
Oferta ważna do:2011-12-10
Sektor:Produkcja
Wykształcenie: Średnie

Opis stanowiska:

CONKRET to producent folii polietylenowych z dwudziestoletnim doświadczeniem, a zarazem jeden z liderów w produkcji hydroizolacji dla budownictwa oraz folii opakowaniowych dla przemysłu. Dynamiczny rozwój poprzez wysokie nakłady inwestycyjne i wiążący się z tym wzrost produkcji, zadecydowały o sukcesie naszego przedsiębiorstwa nie tylko na rynku krajowym. Obecnie, w związku z dynamicznym rozwojem naszego przedsiębiorstwa, poszukujemy: ELEKTRYKA DZIAŁU UTRZYMANIA RUCHU Miejsce pracy: Wielkie Rychnowo/Toruń Od kandydatów oczekujemy: - Wykształcenie średnie kierunkowe - Kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku - Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów - Dyspozycyjność - Uprawnienia SEP do 1 kV - Umiejętność czytania dokumentacji technicznej - Umiejętność organizacji własnego tempa pracy - Wiedzy w zakresu maszyn do przetwórstwa tworzyw sztucznych Do głównych obowiązków zatrudnionej osoby będzie należało: - Nadzór i obsługa techniczna układów i instalacji elektrycznych linii produkcyjnych, maszyn i urządzeń - Wykonywanie przeglądów, konserwacji i napraw układów i instalacji elektrycznych - Diagnozowanie przyczyn oraz usuwanie awarii Oferujemy: - pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o stabilnej pozycji finansowej - możliwość rozwoju - szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe - atrakcyjne wynagrodzenie Oferty prosimy przesyłać na adres: rekrutacja@conkret.com.pl do dnia 10 grudnia 2011 r.