B2B Giełda Tworzyw Szukaj

Elektronik / Mechanik

Firma EUROWORK zatrudni na stanowisku Elektronik / Mechanik.
Oferta ważna do:2013-05-04
Sektor:Technologia
Wykształcenie: Średnie

Opis stanowiska:

Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy proponującą pracę głównie w Holandii. Poszukujemy pracowników z różnych branż i do różnych prac min. pracowników produkcyjnych, budowlanych, technicznych oraz z branży IT. Nasza firma pracuje zgodnie z prawem Unii Europejskiej-posiadamy certyfikat Ministerstwa Pracy nr 2476. Obecnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko: Elektronik/mechanik maszyn produkcyjnych ze znajomością PLC, certyfikatem TIG i autem. Miejsce zamieszkania: Almere Miejsce pracy: Harderwijk Obowiązki: Praca w dziale technicznym firmy produkcyjnej Praca z systemami PLC Elektronicznie ustawianie maszyn sensorów Budowa i mechaniczne przestawianie maszyn produkcyjnych/taśm podających Usuwanie usterek Oferujemy : Bardzo dobre i stabilne warunki pracy Praca na długi czas Ubezpieczenie 19.75 eur/tydz,odciągane od wypłaty Zakwaterowanie 75eur/tydz.,odciagane od wypłaty Wymagania Komunikatywna znajomość języka angielskiego/holenderskiego (sprawdzana rozmowa telefoniczną) Własny samochód Doświadczenie w pracy jako elektronik z systemami PLC Znajomość zagadnień z zakresu mechaniki Aktualny certyfikat TIG Wykształcenie techniczne (elektronik) Wszystkie zainteresowane i spełniające wymagania oferty osoby, prosimy o wysyłanie Cv na adres mailowy: holandia@eurowork.net.pl z dopiskiem "ELEKTRONIK/MECHANIK" Kontakt telefoniczny pod numerem: 322580564 PROSIMY O ZGŁASZANIE SIĘ TYLKO I WYŁĄCZNIE OSÓB SPEŁNIAJĄCYCH KRYTERIA. Prosimy o zamieszczenie klauzuli w CV: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)." Informujemy, że kontaktujemy się z wybranymi kandydatami