B2B Giełda Tworzyw Szukaj

Dyrektor Zakupów

Oferty pracy

Firma MKM Kadry zatrudni na stanowisku Dyrektor Zakupów.
Oferta ważna do:2011-08-14
Sektor:Zakupy
Wykształcenie: Wyższe

Opis stanowiska:

MKM Kadry to nowoczesna i innowacyjna agencja doradztwa personalnego, zajmująca się szeroko pojętym wachlarzem aspektów dotyczących kapitału ludzkiego. Obecnie dla jednego z naszych Klientów - dynamicznie rozwijającej się firmy z branży motoryzacyjnej - poszukujemy kandydatów na stanowisko:. DYREKTOR ZAKUPÓW miejsce pracy: Gdynia nr ref.: DZ/06/2011 Zakres obowiązków: Całościowe zarządzanie procesami zakupowymi Wdrażanie strategii zakupowej dla poszczególnych grup produktów Zapewnienie rozwoju długoterminowych kontaktów zakupowych Współpraca z kluczowymi dostawcami Organizacja procesu zakupów Maksymalizowanie sprawności systemu zakupów Zarządzanie pracą podległych zespołów. Wymagania: Wykształcenie wyższe ( preferowane techniczne lub ekonomiczne) Kilkuletnie doświadczenie zawodowe na stanowisku menedżerskim w dużej firmie handlowej (najlepiej międzynarodowej) Doświadczenie w zarządzaniu dużym zespołem Wysoki poziom kompetencji menedżerskich Doskonała znajomość języka angielskiego Umiejętność tworzenia i realizacji strategii i polityki zakupowej w oparciu o analizę budżetu i wyników Silna orientacja na wyniki i wysoka jakość realizowanych zadań Wysoka motywacja Bardzo dobra organizacja pracy Wysokie kompetencje interpersonalne Doskonała komunikatywność Oferujemy: atrakcyjne wynagrodzenie narzędzia niezbędne do realizacji zadań (samochód służbowy, laptop, telefon) stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Zgłoszenia (CV oraz List Motywacyjny) należy przesyłać na adres e-mail: rekrutacja@mkmkadry.pl z dopiskiem nr ref DZ/06/2011. Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb prowadzenia procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych" Dz. U. nr 133 poz. 833.