B2B Giełda Tworzyw Szukaj

Dyrektor Techniczny

Oferty pracy

Firma MKM Kadry zatrudni na stanowisku Dyrektor Techniczny.
Oferta ważna do:2011-08-06
Sektor:Zarządzanie
Wykształcenie: Wyższe

Opis stanowiska:

Agencja Doradztwa Personalnego MKM Kadry dla swojego Klienta poszukuje osoby na stanowisko: Dyrektor Techniczny Miejsce pracy: Wrocław, dolnośląskie nr ref: DT/06/2011/Wrocław Od kandydata oczekujemy: Doświadczenie w obsłudze technicznej nieruchomości na poziomie managerskim -kilka lat doświadczenia w kierowaniu działem. Wykształcenie wyższe. Wiedza techniczna, w tym z zakresu HVAC. Wiedza z zakresu finansów. Doskonała znajomość języka angielskiego. Umiejętność szybkiego reagowania i podejmowania decyzji. Kompetencje komunikacyjne na bardzo wysokim poziomie. Obowiązki: Zarządzanie infrastrukturą techniczną obiektów, dbałość o stan techniczny pomieszczeń oraz urządzeń- rola regionalna. Zarządzanie bieżącymi naprawami. Wdrażanie nowych rozwiązań technicznych. Optymalizacja kosztów użytkowych-wdrażanie programów oszczędnościowych. Zarządzanie Zespołem Utrzymania Ruchu. Nadzór i koordynacja prac nad infrastrukturą techniczną nowych inwestycji. Uruchomienie wewnętrznego działu wsparcia technicznego dla klientów wewnętrznych. Budowanie sieci relacji z dostawcami sprzętu dla działu utrzymania ruchu. Zarządzanie budżetem działu. Oferujemy: Umowę o pracę, Atrakcyjne warunki wynagrodzenia Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami. Zgłoszenia zawierające CV i list motywacyjny prosimy przesyłać na adres e-mail: rekrutacja@mkmkadry.pl w tytule: Dyrektor Techniczny. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883