B2B Giełda Tworzyw Szukaj

Dyrektor Produkcji

Firma P.B.A. Doradztwo Personalne zatrudni na stanowisku Dyrektor Produkcji.
Miejsce pracy:okolice Piły
Oferta ważna do:2012-01-03
Sektor:Produkcja
Wykształcenie: Wyższe

Opis stanowiska:

Firma P.B.A. Doradztwo Personalne (wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod nr 459), dla swojego Klienta - firmy produkcyjnej z branży przetwórstwa tworzyw sztucznych, poszukuje osoby na stanowisko: Dyrektor Produkcji (tworzywa sztuczne) Miejsce pracy: okolice Piły Nr ref.: DP/EK/1011 Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie m.in.: • Organizowanie i nadzorowanie procesu produkcyjnego zakładu przetwórstwa tworzyw sztucznych • Nadzór nad parkiem maszynowym i instalacjami w zakładzie produkcyjnym; • Rozwój, optymalizacja i wdrażanie innowacyjnych rozwiązań w podległym obszarze; • Zapewnianie wysokiego poziomu technicznego środków produkcji; • Nadzór nad bieżącymi naprawami, przeglądami i konserwacją maszyn; • Organizowanie i nadzorowanie pracy podległych pracowników; • Udział w uruchamianiu nowych linii produkcyjnych, maszyn, urządzeń; Wymagania: • Wykształcenie wyższe, techniczne; • Doświadczenie zawodowe na stanowisku managerskim w obszarze produkcji i utrzymania ruchu • Doświadczenie w zarządzaniu produkcją tworzyw sztucznych; • Znajomość zagadnień związanych z gospodarką magazynową, procesem dystrybucji; • Znajomość zagadnień związanych z opracowywaniem strategii produkcyjnej, zarządzania łańcuchem dostaw; • Dynamizm w działaniu, komunikatywność, zdolności organizacyjne i analityczne; • Nastawienie na ciągłe doskonalenie procesów; • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem poparte sukcesami; • Bardzo dobre umiejętności komunikacji i współpracy w zespole Oferujemy: • Stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji; • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych; Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami. Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV (z zakresem obowiązków) oraz Listu Motywacyjnego na podany adres mailowy: poznan@pba.com.pl.