B2B Giełda Tworzyw Szukaj

Dyrektor

Firma Zakład produkcyjny z branży tworzyw sztucznych zatrudni na stanowisku Dyrektor.
Miejsce pracy:Kraków
Oferta ważna do:2011-11-27
Sektor:Zarządzanie
Wykształcenie: Wyższe

Opis stanowiska:

DYREKTOR ZAKŁADU PRODUKCYJNEGO - TWORZYWA SZTUCZNE Opis stanowiska: -Całościowe zarządzanie zakładem produkcyjnym, -Nadzór nad organizacją produkcji, zapewnienie wymaganej wydajności, kontrola jakości i terminowości wykonywanych zleceń, -Opracowywanie oraz wdrażanie narzędzi usprawniających i optymalizujących działanie firmy w obszarze produkcji oraz w obszarze procesów logistycznych, -Zarządzanie podległym zespołem (Ok. 150 osób- w tym m.in. kierownik produkcji, kierownicy zmiany, pracownicy produkcyjni, logistyka), organizacja pracy, inspirowanie i wspieranie zespołu w prowadzonych projektach i realizacjach, -Odpowiedzialność za wyniki pracy zakładu, -Dbałość o dobry stan maszyn oraz wysoką jakość wykonywanych produktów, -Poszukiwanie i wykorzystywanie nowych możliwości rynkowych, reprezentowanie firmy w stosunku do firm zewnętrznych. Profil kandydata: -Min. 5-letnie doświadczenie w zarządzaniu przedsiębiorstwem produkcyjnym, -Umiejętność efektywnego zarządzania zasobami ludzkimi na różnych szczeblach organizacji- planowanie pracy pracowników, motywowanie personelu, -Znajomość branży, mile widziane doświadczenie w zakładzie przetwórstwa tworzyw sztucznych, -Wykształcenie wyższe (preferowane: kierunki techniczne lub zarządzanie), -Znajomość nowoczesnych metod zarządzania produkcją (Lean Manufacturing, Kaizen itp.) i doświadczenie w ich wdrażaniu, -Zdolności organizacyjne, przywódcze, kreatywność i inicjatywa w tworzeniu rozwiązań, -Duża samodzielność w działaniu, umiejętność podejmowania decyzji i ich racjonalnego uzasadniania, -Wysoka orientacja na efekty i wysoką jakość wykonywanych działań, -Zdolności interpersonalne, łatwość w nawiązywaniu kontaktów międzyludzkich przy jednoczesnym stawianiu wymagań i egzekwowaniu poleceń. Oferujemy: -Zatrudnienie w firmie o długiej tradycji i stabilnej pozycji na międzynarodowym rynku, - Adekwatne wynagrodzenie, -Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub inną umowę korzystną dla kandydata, -Ewentualną pomoc w zmianie miejsca zamieszkania. Oferty wraz z dokładnym opisem zakresu obowiązkow na poszczególnych stanowiskach prosimy przesyłać na adres: dyrektor.krakow@gmail.com. Dziękując za Państwa zaineteresowanie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane kandydatury.