B2B Giełda Tworzyw Szukaj

Doradca Techniczno - Handlowy

Firma Asten Group Sp. z o.o./ Plastigo zatrudni na stanowisku Doradca Techniczno - Handlowy.
Oferta ważna do:2014-03-20
Sektor:Sprzedaż i Dystrybucja
Wykształcenie: Średnie

Opis stanowiska:

Obowiązki: - Sprzedaż maszyn i urządzeń do obróbki tworzyw sztucznych z segmentu premium - Opieka nad Klientami Firmy - Negocjacje warunków handlowych - Nadzór nad realizacją zamówień - Doradztwo techniczne i dopasowanie rozwiązań do konkretnych potrzeb Klienta - Utrzymywanie bardzo dobrych relacji z Klientami Wymagania: - Praktyczna znajomość branży tworzyw sztucznych - Mile widziane doświadczenie na produkcji/przy utrzymaniu ruchu (tworzywa sztuczne) - Entuzjazm i pasja w działaniu - Wykształcenie wyższe - Znajomość technik sprzedaży - Łatwość w nawiązywaniu kontaktów biznesowych - Samodzielność i chęć dążenia do obranych celów - Wysoka kultura osobista - Dyspozycyjność - Prawo jazdy kat. B Oferujemy: - Atrakcyjne warunki finansowe i stabilne zatrudnienie - Niezbędne narzędzia pracy (telefon, laptop, samochód) - Interesującą pracę pełną wyzwań - Dużą samodzielność działań Aplikacje zawierające CV z klauzulą o ochronie danych osobowych i list motywacyjny przesyłać prosimy na adres: rekrutacja@astengroup.pl w tytule wiadomości wpisując nazwę stanowiska.