B2B Giełda Tworzyw Szukaj

Doradca Techniczno-Handlowy

Firma PGB HR Sp. z o.o. zatrudni na stanowisku Doradca Techniczno-Handlowy.
Miejsce pracy:Reszów, Kielce, Kraków, Lublin
Oferta ważna do:2013-06-12
Sektor:Sprzedaż i Dystrybucja
Wykształcenie: Wyższe techniczne

Opis stanowiska:

Dla naszego Klienta, firmy specjalizującej się sprzedażą oraz serwisem obrabiarek do metalu CNC poszukujemy: Doradcy techniczno-handlowego Miejsce pracy: woj. małopolskie, świętokrzyskie, podkarpackie i lubelskie Obowiązki: Pozyskiwanie klientów na podległym terenie Oferowanie asortymentu firmy min. obrabiarki skrawających do metalu CNC Pozakupowa obsługa klientów Kształtowanie wizerunku firmy Wymagania: Wykształcenie min. średnie techniczne Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatynym Umiejętność obsługi komputera Prawo jazdy kat. B Min. 2 letnie doświadczenie w handlu obrabiarkami do metalu Znajomość obrabiarek CNC do metalu oraz krajowego rynku Nasz Klient oferuje: umowę o pracę lub współpracę wynagrodzenie w formie stałej podstawy + prowizji Narzędzia do pracy: samochód, telefon, laptop Bezpłatne szkolenia