B2B Giełda Tworzyw Szukaj

Doradca Techniczno-Handlowy

Firma F-PLAST zatrudni na stanowisku Doradca Techniczno-Handlowy.
Oferta ważna do:2013-04-01
Sektor:Sprzedaż i Dystrybucja
Wykształcenie: Wyższe

Opis stanowiska:

nasza firma zajmuje się sprzedażą maszyn (wtryskarki, wytłaczarki, tamponiarki) w branży przetwórstwa tworzyw sztucznych. Opis stanowiska pozyskiwanie nowych odbiorców produktów sprzedaż maszyn i urządzeń, głównie w branży przetwórstwa tworzyw obsługa klientów Wymagania wiedza techniczna i znajomość branży przetwórstwa tworzyw sztucznych doświadczenie w zakresie sprzedaży w branży przetwórstwa tworzyw biegła znajomość j. angielskiego lub niemieckiego w mowie i piśmie ( częste kontakty telefoniczne oraz e-mail z obcokrajowcami) wykształcenie wyższe techniczne lub handlowe dyspozycyjność prawo jazdy kategorii B wysoka kultura osobista uczciwość znajomość obsługi komputera Oferujemy przejrzysty system wynagrodzeń i prowizji sprzedaży ciekawą pracę w stabilnej firmie szkolenia możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego niezbędne narzędzia pracy