B2B Giełda Tworzyw Szukaj

Doradca Techniczno - Handlowy

Firma Asten Group Sp. z o.o. zatrudni na stanowisku Doradca Techniczno - Handlowy.
Miejsce pracy:Cała Polska
Oferta ważna do:2012-10-22
Sektor:Sprzedaż i Dystrybucja
Wykształcenie: Średnie

Opis stanowiska:

Obowiązki: - opieka nad Klientami Firmy - negocjacje warunków handlowych - nadzór nad realizacją zamówień - doradztwo techniczne i dopasowanie rozwiązań do konkretnych potrzeb Klienta - utrzymywanie bardzo dobrych relacji z Klientami Wymagania: - znajomość branży tworzyw sztucznych - entuzjazm i pasja w działaniu - wykształcenie wyższe - opanowanie technik sprzedaży - doświadczenie w sprzedaży dóbr technicznych w sektorze B2B - łatwość w nawiązywaniu kontaktów biznesowych - samodzielność i chęć dążenia do obranych celów - wysoka kultura osobista - dyspozycyjność - prawo jazdy kat. B Oferujemy: - atrakcyjne warunki finansowe i stabilne zatrudnienie - niezbędne narzędzia pracy (telefon, laptop, samochód) - interesującą pracę w dynamicznej Firmie o silnej pozycji na rynku - możliwość współuczestniczenia w rozwoju i budowaniu sukcesu Firmy - dużą samodzielność działań