B2B Giełda Tworzyw Szukaj

Doradca Klienta - Technolog

Firma GBS Doradztwo Personalne zatrudni na stanowisku Doradca Klienta - Technolog.
Miejsce pracy:Kraków
Oferta ważna do:2011-05-23
Sektor:Sprzedaż i Dystrybucja
Wykształcenie: Wyższe techniczne

Opis stanowiska:

Naszym Klientem jest licząca się na rynku europejskim firma, produkująca wyroby wykorzystywane w wielu sektorach m.in. w produkcji środków piorących, garbarstwie, przemyśle spożywczym i mięsnym, w produkcji farb i lakierów, ogrodnictwie i rolnictwie. Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko: [706 ] Doradca Klienta - Technolog Miejsce pracy: Alwernia, Małopolska Zakres obowiązków: - rozpoznanie potrzeb i oczekiwań Klientów na rynku uniepalniaczy i uniepalnionych tworzyw sztucznych - organizacja rynku dodatków do tworzyw sztucznych, - organizacja i prowadzenie prac aplikacyjnych u producentów uniepalnionych koncentratów, granulatów, finalnych tworzyw z tworzyw, - doradztwo techniczne i technologiczne, - współpraca z działem produkcyjnym antypiren, - współpraca z działem marketingu, - współpraca z działem rozwoju, Wymagania: - wykształcenie wyższe, mile widziane kierunkowe (technologia tworzyw sztucznych), - praktyczna znajomość branży przetwórstwa tworzyw sztucznych, - doświadczenie technologiczne w branży (mile widziane również doświadczenie marketingowe) - znajomość stosowanych dodatków do tworzyw sztucznych , w szczególności antypirenów, - znajomość problemów uniepalniania tworzyw sztucznych, - znajomość urządzeń i aparatów, stosowanych metod wytwarzania przy przetwórstwie tworzyw sztucznych: produkcji uniepalnionych granulatów i koncentrantów oraz wytwarzaniu uniepalnionych tworzyw, - komunikatywność, umiejętność łatwego nawiązywania kontaktów, - umiejętność przekonywania i perswazji, - umiejętność pracy zespołowej, - samodzielność, kreatywność, - umiejętność analitycznego myślenia, Języki obce: - wymagana biegła znajomość j. angielskiego, Oferujemy: - atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia - premia uznaniowa w zależności od wyników finansowych Spółki - prywatna opieka medyczna i Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych Wymagane dokumenty: - prosimy przesłać CV w j. polskim na poniższy adres oraz wypełnić formularz aplikacyjny Kontakt: Krzysztof Bukanski +48 12 428 50 69 k.b@gbspraca.pl formularz aplikacyjny: https://spreadsheets.google.com/a/globalsolutions.pl/viewform?formkey=dHQzVWVrOV94SGIwUExyelJVV2hmcHc6MA www.gbspraca.pl W korespondencji z nami proszę posługiwać sie nazwą i numerem referencyjnym [706] oferty! "Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks Cywilny". Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami. Wpis do rejestru prowadzących agencje zatrudnienia pod nr 1349 przy Marszałku Województwa Małopolskiego.