B2B Giełda Tworzyw Szukaj

Doradca Klienta

Firma Asten Group Sp. z o.o. zatrudni na stanowisku Doradca Klienta.
Miejsce pracy:Cała Polska
Oferta ważna do:2012-01-17
Sektor:Sprzedaż i Dystrybucja
Wykształcenie: Wyższe niepełne

Opis stanowiska:

Marka Plastigo jest jednym z czołowych dostawców wtryskarek i urządzeń peryferyjnych dla przetwórców tworzyw sztucznych. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko: Doradca Klienta Obowiązki: - opieka nad Klientami Firmy - negocjacje warunków handlowych - nadzór nad realizacją zamówień - doradztwo techniczne i dopasowanie rozwiązań do konkretnych potrzeb Klienta - utrzymywanie bardzo dobrych relacji z Klientami Wymagania: - entuzjazm i pasja w działaniu - wykształcenie wyższe - opanowanie technik sprzedaży - znajomość branży tworzyw sztucznych - doświadczenie w sprzedaży dóbr technicznych w sektorze B2B - łatwość w nawiązywaniu kontaktów biznesowych - wysoka kultura osobista - dyspozycyjność - prawo jazdy kat. B Oferujemy: - atrakcyjne warunki finansowe i stabilne zatrudnienie - niezbędne narzędzia pracy (telefon, laptop, samochód) - interesującą pracę w dynamicznej Firmie o silnej pozycji na rynku - możliwość współuczestniczenia w rozwoju i budowaniu sukcesu Firmy - dużą samodzielność działań Aplikacje zawierające CV i list motywacyjny z zawartą w tytule nazwą stanowiska przesyłać prosimy na adres: rekrutacja@astengroup.pl