B2B Giełda Tworzyw Szukaj

Doradca

Firma Asten Group Sp. z o.o. zatrudni na stanowisku Doradca.
Miejsce pracy:Częstochowa
Oferta ważna do:2013-12-29
Sektor:Sprzedaż i Dystrybucja
Wykształcenie: Średnie

Opis stanowiska:

Marka Plastigo jest jednym z czołowych dostawców wtryskarek i urządzeń peryferyjnych dla przetwórców tworzyw sztucznych. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko: Doradca Techniczno - Handlowy Miejsce pracy: woj. warmińsko-mazurskie, podlaskie, lubelskie. Obowiązki: - opieka nad Klientami Firmy - negocjacje warunków handlowych - nadzór nad realizacją zamówień - doradztwo techniczne i dopasowanie rozwiązań do konkretnych potrzeb Klienta - utrzymywanie bardzo dobrych relacji z Klientami Wymagania: - znajomość branży tworzyw sztucznych - entuzjazm i pasja w działaniu - wykształcenie wyższe - opanowanie technik sprzedaży - doświadczenie w sprzedaży dóbr technicznych w sektorze B2B - łatwość w nawiązywaniu kontaktów biznesowych - samodzielność i chęć dążenia do obranych celów - wysoka kultura osobista - dyspozycyjność - prawo jazdy kat. B Oferujemy: - atrakcyjne warunki finansowe i stabilne zatrudnienie - niezbędne narzędzia pracy (telefon, laptop, samochód) - interesującą pracę w dynamicznej Firmie o silnej pozycji na rynku - możliwość współuczestniczenia w rozwoju i budowaniu sukcesu Firmy - dużą samodzielność działań Aplikacje zawierające CV z klauzulą o ochronie danych osobowych i list motywacyjny przesyłać prosimy na adres: rekrutacja@astengroup.pl w tytule wiadomości wpisując nazwę stanowiska. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu wyłącznie z wybranymi osobami.