B2B Giełda Tworzyw Szukaj

Customer Service Specialist

Firma Look For Staff Pro zatrudni na stanowisku Customer Service Specialist.
Miejsce pracy:Warszawa
Oferta ważna do:2013-11-18
Sektor:Sprzedaż i Dystrybucja
Wykształcenie: Wyższe

Opis stanowiska:

Firma Look For Staff Pro dla swojego Klienta, międzynarodowej firmy działającej w branży surowców chemicznych, poszukuje osoby zainteresowanej pracą na stanowisku: Customer Service Specialist- umowa na zastępstwo Miejsce pracy: Warszawa Nr ref.: CSS/09/2013 Obowiązki: - Obsługa Klientów firmy, - Doradztwo i pomoc Klientom w doborze odpowiednich surowców chemicznych, - Koordynowanie zamówień, - Rozliczanie płatności z klientami, wystawianie faktur, - Wsparcie działu handlowego w bieżących zadaniach. Wymagania: - Mile widziane wykształcenie wyższe chemiczne, - Doświadczenie na podobnym stanowisku, - Dobra znajomość języka angielskiego., - Znajomość programu MS Office, - Wysoka kultura osobista, - Łatwość w nawiązywaniu kontaktów. Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie ofert (C.V., nr referencyjny) na adres: rekrutacja@lfspro.com.pl wraz z klauzulą: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji i selekcji przez firmę LOOK FOR STAFF PRO (zgodnie z ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997 r. Dz. Ust. Nr 133 poz. 883)".