B2B Giełda Tworzyw Szukaj

Account Manager

Firma Personnel Collage BG Doradztwo Kadrowe s.c. zatrudni na stanowisku Account Manager.
Miejsce pracy:Poznań
Oferta ważna do:2007-09-09
Sektor:Zarządzanie
Wykształcenie: Wyższe techniczne

Opis stanowiska:

Naszym klientem jest Firma międzynarodowa - renomowany producent opakowań foliowych dostarczający swe produkty głównie do branży spożywczej. Dzięki wdrażaniu nowych rozwiązań technologicznych Firma oferuje szeroki wachlarz asortymentu dla swoich Klientów. W związku z ciągłym rozwojem Firmy poszukujemy osoby na stanowisko: Key Account Manager (OPAKOWANIA) nr ref.: KEM/0607/07 Miejsce pracy: Polska Północna (woj. zachodniopomorskie, pomorskie, kujawsko-pomorskie, warmińsko-mazurskie, łódzkie) ZADANIA: • Realizacja budżetu sprzedaży na podległym terenie; • Identyfikacja potrzeb klienta - ustalenie warunków technicznych produktu; • Doradztwo techniczne w zakresie technologii pakowania; • Uczestniczenie w testach produkcyjnych i uzgodnieniach technicznych; • Utrzymywanie pozytywnych relacji posprzedażowych; • Nadzór nad realizacją zamówień; • Prowadzenie negocjacji cenowych; • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy. WYMAGANIA: • doświadczenie w sprzedaży opakowań (preferowane opakowania foliowe lub plastikowe) ewentualnie doświadczenie w sprzedaży maszyn i urządzeń pakujących; • wykształcenie kierunkowe techniczne; • rozwinięte umiejętności analityczne, zmysł techniczny; • wysoki poziom umiejętności organizowania własnej pracy; • samodzielność i przedsiębiorczość; • zdolności interpersonalne, komunikatywność i umiejętność negocjacji oraz nawiązywania kontaktów, ; • obsługa komputera; • prawo jazdy kat. B; • mile widziana znajomość języka angielskiego. FIRMA OFERUJE: • pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku oraz wysokich standardach pracy; • szkolenia przygotowujące do realizacji powierzonych zadań; • stabilne warunki zatrudnienia i umowę o pracę; • auto; • telefon służbowy; • laptop z dostępem do internetu • motywujący system wynagrodzeń (wysoka podstawa + atrakcyjne prowizje). Prosimy przesyłać CV. Odpowiadamy tylko na wybrane oferty. Informacji udzielamy telefonicznie. Chcesz zwiększyć swoje szanse na znalezienie pracy dziś i w przyszłości? Wpisz się dodatkowo do naszej bazy danych - http://www.perscoll.com.pl/ankieta/ Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".