B2B Giełda Tworzyw Szukaj

Technolog

Firma Sigmar Recruitment Sp. z o.o. zatrudni na stanowisku Technolog.
Oferta ważna do:2014-06-03
Sektor:Technologia
Wykształcenie: Wyższe

Opis stanowiska:

Sigmar Recruitment Sp. z o.o. dla swojego Klienta, dynamicznie rozwijającej się firmy, poszukujemy Kandydatów zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku: Technolog - obszar PS (Polistyreny) Zakres obowiązków: Rozwój nowych technologii Projektowanie modeli 3D i przygotowywanie dokumentacji technicznej i technologicznej wprowadzanych produktów Nadzór i optymalizacja stosowanych procesów technologicznych Nadzór nad wdrożeniem nowych technologii w zakładach produkcyjnych u poddostawców Wymagania: Wykształcenie wyższe techniczne Około 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku Dobra znajomość języka angielskiego Doświadczenie w koordynowaniu i monitorowaniu działań usprawniających procesy technologiczne Umiejętności analityczne, organizacyjne oraz zarządzania projektami Klient oferuje: Możliwość rozwoju oraz zdobycia ciekawego doświadczenia zawodowego Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę Atrakcyjne warunki zatrudnienia