B2B Giełda Tworzyw Szukaj

Specjalista ds. Zakupów

Firma PBA Doradztwo Personalne zatrudni na stanowisku Specjalista ds. Zakupów.
Miejsce pracy:okolice Piły
Oferta ważna do:2012-02-02
Sektor:Zakupy
Wykształcenie: Wyższe

Opis stanowiska:

Firma P.B.A. Doradztwo Personalne (wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod nr 459), dla swojego Klienta - firmy produkcyjnej z branży przetwórstwa tworzyw sztucznych, poszukuje osoby na stanowisko: Specjalista ds. zakupów (tworzywa sztuczne) Miejsce pracy: okolice Piły Nr ref.: SZ/EK/1211 Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie m.in.: - poszukiwanie oraz dokonywanie selekcji dostawców - utrzymywanie współpracy z dostawcami, tworzenie zapytań ofertowych, składanie zamówień i odpowiedzialność za ich wykonanie w terminie; - prowadzenie negocjacji handlowych i zakupowych z dostawcami -sporządzanie raportów i analiz -udział w opracowaniu i budowaniu strategii zakupowej firmy Wymagania: - doświadczenie na stanowisku specjalisty w dziale zakupów lub zaopatrzenia w firmie produkcyjnej z branży tworzyw sztucznych - znajomość surowców stosowanych do produkcji wyrobów z tworzyw sztucznych - wykształcenie wyższe (przetwórstwo tworzyw sztucznych lub kierunki pokrewne) - doświadczenie w prowadzeniu profesjonalnych rozmów handlowych, negocjacji cen i warunków sprzedaży Oferujemy: - stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku - wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i umiejętności Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami. Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV (z zakresem obowiązków) oraz Listu Motywacyjnego na podany adres mailowy: poznan@pba.com.pl.